Nowe technologie pojawiają się nieustannie, a wiele z nich jest adresowanych do marketingu lub ma duży potencjał marketingowy. Na rynku możesz też znaleźć modyfikowane rozwiązania dla wybranej dziedziny – np. branży nieruchomości.
Aplikacje dla branży nieruchomości mogą bezpośrednio wpłynąć na efektywność działań sprzedażowych. Usprawniają zbieranie kontaktów z klientami, porządkują bazy danych i dbają o to, by oferta trafiła do właściwych osób we właściwym czasie. Nowe technologie pomogą Ci też w lepszym zaprezentowaniu nieruchomości. Dzięki temu zrobisz lepsze pierwsze wrażenie na klientach. Zyska nie tylko oferowane mieszkanie lub biuro, ale również marka firmy. Korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych to dobry sposób na zyskanie dodatkowych punktów w oczach odbiorców. Jakimi aplikacjami warto się zainteresować, gdy działamy w branży nieruchomości?

Dedykowane narzędzia deweloperskie
Narządzie dla deweloperów www do zarządzania i sterowania stronami nieruchomości to przydatne rozwiązanie, jeżeli stawiasz wiele witryn dla różnych inwestycji. Aplikacje tego rodzaju pozwalają Ci na szybkie stworzenie nowej witryny, bo nie musisz zaczynać kreacji od zera. Dostajesz gotowe zestawy, które możesz wypełnić treścią i zdjęciami. To doskonała pomoc przy tworzeniu prostych landing page i zarządzania dużą ilością takich stron.

Systemy CRM dla branży nieruchomości
CRM to systemy zarządzania relacjami z klientem, które łączą sposób zarządzania, oprogramowanie i działania w sieci. Jeżeli wprowadzasz w swojej firmie filozofię CRM, możesz wykorzystać oprogramowanie, które jest dostosowane do Twojej branży. CRM to skuteczny sposób na zwiększenie ilości podpisanych umów, ale wymaga dobrych narzędzi. Dedykowane systemy CRM dla rynku nieruchomości pomogą Ci sprzedawać skuteczniej.

Interaktywne planery inwestycji
Interaktywne planery inwestycji to narzędzia, które pozwolą Ci na lepsze zaprezentowanie inwestycji klientom. Chcesz oznaczyć mieszkania na wynajem albo obszary na hali targowej? W takim razie wgraj zdjęcie obiektu, a następnie wykorzystaj dostępne narzędzie, by opisać elementy fotografii. Dzięki aplikacji zakreślisz wskazany obszar na zdjęciu, dodasz ikony i ważne informacje. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz pracy grafikowi. Nie trzeba spędzać długich godzin w programach graficznych, by w estetyczny sposób nanieść ważne informacje na wizualizację lub zdjęcie obiektu.

Panoramy 360°
Zdjęcia i filmy, które pozwalają na obserwowanie obrazu w perspektywie 360° są coraz popularniejsze. To nowoczesna i bardzo efektowna metoda prezentowania oferty, która idzie w parze z rozwiązaniami z zakresu wirtualnej rzeczywistości (VR). Pełna panorama sprawia, że użytkownik sam może się rozglądać podczas podróży wokół nieruchomości lub zwiedzając wnętrze. Możesz zamówić aplikację, która umożliwi obejrzenie Twojej inwestycji w taki sposób lub umieścić odpowiednie nagranie na stronie nieruchomości.