MARKETING I ARCHITEKTURA

A | SYMETRIA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA
Starając się uwzględnić wszystkie potrzeby oraz usprawnić bieżącą działalność branży deweloperskiej zachęcamy do zapoznania się z naszym Partnerem. Zależy nam aby nasi Klienci czerpali satysfakcje ze współpracy z kreatywnymi ludźmi pracującymi w branży.

Naszym celem jest tworzenie architektury nowoczesnej, oryginalnej ale także funkcjonalnej i przemyślanej. Chcemy projektować budynki proste i piękne zarazem, wpisane w kontekst, czytelne i zrozumiałe.

Pracownię projektową tworzą młodzi  ludzie z inicjatywą i pomysłami, którzy z entuzjazmem realizują swoje wizje. Oferujemy usługi projektowe wielobranżowe, od wstępnych analiz i opinii urbanistycznych, poprzez projekty budowlane i wykonawcze. Opracowujemy wizualizacje przestrzenne i plansze poglądowe dla celów marketingowych projektowanych obiektów. Nadzorujemy sprawy formalno-prawne, łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę, poprzez nadzór autorski aż do uzyskania  pozwolenia na użytkowanie. Współpracujemy z profesjonalnymi pracowniami branży konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych oraz elektrycznych, projektantami drogowymi oraz pracownią krajobrazu, aby  stworzyć kompletną, pełno branżową dokumentację gotową do realizacji obiektu.

Pracownia posiada doświadczenie w projektowaniu budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz budynków biurowo-usługowych. →  a-symetria.com.pl