Nowy wizerunek dewelopera
„Top Mrozowscy”

OPIS PROJEKTU

Podstawowym założeniem jakie zostały postawione przed nami, było odświeżenie wizerunku marki „Top Mrozowscy”. Stworzenie logotypu oraz podstawowej identyfikacji firmy. Deweloper „Top Mrozowscy” główny nacisk komunikacji kładzie na fakt, że jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Deweloper zyskał uznanie na rynku nieruchomości poprzez kompleksową obsługę inwestycji począwszy od wyszukania i pozyskania nieruchomości poprzez wszystkie szczeble procesu inwestycyjnego, aż do oddania obiektu do użytkowania. Kolejnym krokiem były działania zmierzające do sprzedaży mieszkań w nowym budynku wielorodzinnym – Krasińskiego 82./vc_column_text]

  • Identyfikacja wizualna
  • Projekt logo
  • Wizualizacje 3D
  • Copywrite

ROZWIĄZANIE

Podstawowym działaniem jakie zostało opracowane, była analiza komunikacji konkurencji dla tej inwestycji. Następnie rozpoczęliśmy od tworzenia wizerunku dewelopera a następnie wizerunku inwestycji. Od podstaw stworzyliśmy wizualizacje budynku wkomponowaną w otoczenie i przyległe budownictwo. Stworzyliśmy bryły 3D budynków, oraz realistyczne wizualizacje architektoniczne.
  • Wzmocnienie wizerunku
  • Zaistnienie w świadomości Klienta
  • Pozycjonowanie na rynku

Inwestycja przy Krasińskiego z jednej strony wpisuje się w zabytkowy charakter dzielnicy a z drugiej – zwraca uwagę dbałości o detale. Intymne i wygodne mieszkania umiejscowione w stylową i elegancka formę czynią tą inwestycje wyjątkowa dla tej części Torunia.
W nowym budynku, przy ul. Krasińskiego 82 w Toruniu, zostały zaprojektowany 20 przestronne mieszkania o powierzchni od 47 m2 do 69 m2. Na najwyższych kondygnacjach dodatkowym atutem mieszkań są przestronne tarasy, natomiast na parterze mieszkania wychodzą na zielone ogródki przyległe do budynku. Podziemny parking przewiduje 18 miejsc postojowych.

Mieszkania znajdują się w urokliwej i cenionej przez mieszkańców części Torunia na Bydgoskim Przedmieściu. To miejsce zlokalizowane jest na mapie Torunia w sposób szczególny. Z jednej strony niedaleko stąd do centrum miasta, sklepów i punktów usługowych, z drugiej – malownicze tereny zielone wokół Martówki i Parku Bydgoskiego gdzie w każdej chwili można przejechać się rowerem czy pójść na spacer. Liczne ścieżki rowerowe, plac zabaw dla dzieci to dodatkowe atuty tej lokalizacji.

AKTUALNIE

SalmoDesign_for_developers_Mrozowscy_krasinskiego_torun