Opracowanie materiałów wizerunkowych
„Apartamentowiec Wozownia”

OPIS PROJEKTU

Stworzenie wizerunku toruńskiej inwestycji developerskiej Wozownia Apartamenty Jakuba. Opracowane materiały nawiązuje do historii tego miejsca – starej wozowni. Identyfikacja łączy, takie wartości jak: wizja historii z teraźniejszością, ciągłość trwania dnia z nocą, nowoczesny charakter ze stylowym. Interaktywne wizualizacje. Wizualizacje ukazujące kontrast życia wokół inwestycji. Za pomocą ruchu możemy przesuwać obraz na bok odsłaniając jego drugą naturę, historię lub porę dnia. Wozownia Apartamenty Jakuba jest pierwszą i jedyną inwestycją, która łączy możliwość  zamieszkania lub urządzenia sobie biura w samym centrum Torunia. Zakup  pojedynczego lokalu jest wyjątkową okazją dla ludzi przedsiębiorczych oraz ceniących sobie prywatność.

  • Identyfikacja wizualna
  • Projekt logo
  • Folder wizerunkowy
  • Materiały targowe
  • Wizualizacje 3D
  • Widoki mieszkań

ROZWIĄZANIE

Współpraca zaowocowała stworzeniem wizerunku wyjątkowej inwestycji, zgodnie z założeniami identyfikacji, jakie przyjęliśmy na samy początku. Developer obdarzył nas olbrzymim zaufaniem, cieszymy się że nie zawiedliśmy. Była to niewątpliwie prawdziwa nauka i doświadczenie jakie zaowocuje przez następne lata.
  • Wzmocnienie wizerunku
  • Zaistnienie w świadomości Klienta
  • Pozycjonowanie na rynku

„Niewiele jest miast w Polsce, o których można powiedzieć, że ich historię  tworzyli niezwykli ludzie. Spośród pięknych, zabytkowych miejsc, Toruń jest  wyjątkowy. Jest inny, ponieważ wciąż odtwarza dyskretny rytm dawnego,  spokojnego życia, wolny od wielkomiejskiego zgiełku. Wielkością tego miejsca jest to,  iż pracowici i zgodni torunianie stworzyli sobie wspaniałe miejsce do życia.  Na tym polega ich niezwykłość. Historia to nie pojedyncze wydarzenia. To ciągłość. To proces, który trwa. Z  szacunkiem wobec przeszłości tworzymy teraźniejszość.”

„Wszechobecna zieleń i nieutrudzenie płynąca Wisła to codzienni, tak bliscy towarzysze pierwszego oddechu po otwarciu okien. Czy można chcieć więcej? Doskonała lokalizacja sprawia, że sens tracą istotne do tej pory podziały: blisko-daleko, cisza-zgiełk, praca-dom. Sensu i siły nabiera satysfakcja z udanego życia i efektywnej pracy w wyjątkowym miejscu.”

http://apartamentyjakuba.pl/