Projekt logotypu, wizerunek inwestycji w Inowrocławiu
„Solankowa Aleja”

OPIS PROJEKTU

“Solankowa Aleja” kompleks budynków, oferujących nowy standard w Inowrocławiu. Inwestycja powstaje w atrakcyjnej lokalizacji, w mieście uzdrowiskowym z bogactwem naturalnej soli i solanki. Osiedle zaprojektowane zostało jako strefa zamknięta w nowoczesnym stylu architektonicznym, budynki posiadają starannie przemyślany rozkład pomieszczeń, który zapewnia komfort na co dzień. Inwestycja przewiduje 5 budynków do realizacji w ciągu najbliższych lat.

  • Identyfikacja wizualna
  • Projekt logo
  • Folder wizerunkowy
  • Wizualizacje wnętrz
  • Wizualizacje zewnętrzne

ROZWIĄZANIE

Podstawowym założeniem jakie zostały postawione przed nami było opracowanie wizerunku. Opracowanie materiałów marketingowych pomocnych w procesie komercjalizacji i tworzenia nowej marki. Na poczatku opracowaliśmy bryły budynków oraz wizualizacjie osiedla. Stworzyliśmy ujęcia z pozycji człowieka oraz rzuty mieszkań. Następnie tworzyliśmy system identyfikacji wizualnej marki w postaci projektu logo, papieru firmowego, teczek, wizytówek oraz pozostałych narzędzi reklamowych. W Kolejnym etapie przyszedł czas na przygotowanie projektu dedykowanej strony internetowej.
  • Wzmocnienie wizerunku
  • Zaistnienie w świadomości Klienta
  • Pozycjonowanie na lokalnym rynku

JEDYNA TAKA INWESTYCJA
Solankowa Aleja to kompleks budynków, które oferują nowy standard życia w mieście a zarazem blisko tego, czego szukamy na wakacjach. Inwestycja powstaje w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji – w Inowrocławiu – mieście uzdrowiskowym z bogactwem naturalnej soli i solanki. Inwestycja zaprojektowana została jako osiedle zamknięte w stylu nowoczesnej architektury, każdy budynek posiada starannie przemyślany rozkład pomieszczeń, który zapewnia komfort na co dzień. Każde mieszkanie posiada własny balkon z widokiem na otaczającą zieleń, gdzie plan zagospodarowania przewiduje jej aż 50%. Dla nabywców przewidziane są podziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

http://solankowaaleja.pl