Projekt wizerunku osiedla w Toruniu
„Rezydencja Winnica”

OPIS PROJEKTU

Opracowanie wizerunku, wizualizacji, logotypu inwestycji oraz strategie komunikacji. „Rezydencja Winnica”, to przykład odważnej i nowoczesnej architektury. Zaprojektowana tak, aby dwie oddzielne bryły inwestycji stanowiły harmonijną całość. Elewacje obiektu utrzymane są w nowatorskiej formie. Szlachetne materiały oraz zieleń doskonale współgrają z wyjątkowym, bardzo wymagającym otoczeniem. Obiekty łączą w sobie tradycje ze śmiałą wizją przyszłości, a winne pnącza na części elewacji stanowią dodatkowy element wyróżniający obiekt na tle innych inwestycji.

  • Identyfikacja wizualna
  • Projekt logo
  • Opracowanie brył budynków
  • Reklama zewnętrzna
  • Folder wizerunkowy
  • Wizualizacje marketingowe

ROZWIĄZANIE

Zadaniem było stworzenie od początku nowej marki, marki która w swojej obietnicy zawierać będzie spokój, komfort i wyjątkowość miejsca w jakim zostaną postawione budynki.  Opracowaliśmy nazwę, slogan, logotyp, brand intendenty. Zawsze w tego typu inwestycjach opracowujemy szczegółową strategie marketingową. Precyzyjnie określamy klienta docelowego i dopracowujemy narzędzia by osiągnęły zamierzony efekt. Proces tworzenia identyfikacji przebiegał wraz z procesem tworzenia budynków przez architektów.
  • Wzmocnienie wizerunku
  • Zaistnienie w świadomości Klienta
  • Pozycjonowanie na lokalnym rynku

HARMONIA I SPOKÓJ
Wykończone szlachetnymi materiałami bryły mieszczą w sobie 45 lokali, w których z myślą o malowniczym widoku zaprojektowano duże przeszklenia, tarasy oraz balkony. Sprawia to,  że mieszkania są jasne i przestronne. Z tarasów i balkonów dostrzec można meandry Wisły. Najważniejszym założeniem projektowym lokali, była wizja uczynienia ich komfortowymi z przepięknym widokiem na Wisłę. Poczucie niezakłóconego spokoju, to zaleta „Rezydencji Winnica”, która wyróżnia ja spośród innych inwestycji w Toruniu. Cztery kondygnacje, winda i podziemne miejsca parkingowe gwarantują intymność i wygodę.

KOMFORT I WYGODA
Spokój, przestrzeń, odpowiednie warunki do relaksu oraz spaceru wzdłuż rzeki dają możliwość odpoczynku od pędzącego życia. „Rezydencja Winnica” spełnia różnorodne potrzeby każdej rodziny. Mieszkania zaprojektowane są w taki sposób, aby każdy z naszych klientów znalazł coś dla siebie. Przewidziane zostały mieszkania od 38 do 95m2 na najwyższych kondygnacjach. Wybierz miejsce wyjątkowe i zamieszkaj w ‘’Rezydencji Winnica’’

AKTUALNIE

SalmoDesign_for_developers_jastarnia_calor_rezydencja_winnica

http://calordeveloper.pl