„Sens” – Mieszkaj Pełnią Zmysłów. Budlex

OPIS PROJEKTU

„Sens” – Mieszkaj Pełnią Zmysłów. Wyjątkowa inwestycja na bydgoskim rynku mieszkaniowym, przy ul. Chodkiewicza. Inwestycja oferuje sensualne mieszkania, które w zamierzeniu mają pobudzać zmysłowość przyszłych mieszkańców. Inwestycja wyposażona została w udogodnienia i funkcjonalności oddziaływające na węch, słuch, wzrok oraz dotyk.  Mieszkania zatopione są w zieleni, która została zaprojektowana na ścianach wszystkich pięter części wspólnych budynku.

ROZWIĄZANIE

Opracowanie odważnej identyfikacji wizualnej inwestycji przedstawiającą wizje oddziaływanie miejsca na zmysły przyszłych mieszkańców. 
  • Opracowanie nazwy
  • Opracowanie Key Visual
  • Projekt logo
  • Wizualizacje
  • Copyright
  • Materiały marketingowe
  • Strona internetowa
  • Folder inwestycji

Doświadczaj zmysłami
„Otwórz się na nowe formy inspiracji. Odczuj swoje życie wszystkimi zmysłami mieszkając w bezpiecznym, wyjątkowo nowoczesnym i ekologicznym wnętrzu – w apartamentach Sens.”

Wzrok
„Przekrocz portal – powita cię wodospad uwodzącej zieleni, która żyje i rozwija się  wraz z życiem mieszkańców. Jej dopełnieniem jest obecność światła i drewna, będącymi istotami natury. Dają one wiszącym ogrodom ciągłość trwania i znaczenie. Wymiar krajobrazu całego osiedla powstał z palety inspirowanej naturą, stosując postępowe rozwiązania architektoniczne oraz technologiczne. Kolaż łączący naturę i technikę  – zachwyca i satysfakcjonuje ludzką potrzebę codziennego doświadczania piękna.”

Dźwięk
„Muzyka łagodzi obyczaje, kultura zbliża. Zagwarantuj sobie codzienny dostęp do emocjonalnego rozwoju oraz relaksu zmysłów dzięki muzycznemu otoczeniu.  Osiedle apartamentów Sens jest położone blisko wielkiej Filharmonii, w której możesz słuchać brzmienia klasycznych instrumentów i pięknego głosu. Płynne dźwięki zostały także zaprojektowane w budynku i będą słyszalne na co dzień w holach wejściowych i windzie.”

Dotyk
„Uczucie luksusu jest na wyciągnięcie ręki, w wyjątkowych materiałach otulających wszystkie powierzchnie. Dotknij żywych ścian, postaw stopy na miękkiej  podłodze, otul ciało ciepłem i oddychaj dotlenionym powietrzem. Zapewnij sobie idealne warunki do życia.”

Zapach
„Każdy dom ma swój wyjątkowy zapach, kojarzący się z poczuciem bezpieczeństwa, ciepła i wypiekami mamy. Ten przywoła aromat wakacyjnych wspomnień w blasku słońca. Zaprojektowane w wejściowych holach dozowniki zapachu wzbogacą poranne powietrze delikatnymi, leśnymi nutami. To Przestrzeń, w której możesz kolekcjonować nowe wspomnienia oraz stworzysz własny, unikalny zapach domu.”

http://budlex.pl